Sprzedane

Przestronne dwupokojowe mieszkanie przy Lesie Kabackim

Warszawa, ul. Stryjeńskich 19

Mieszkanie na sprzedaż

  • Ilość pokoi 2
  • Powierzchnia 52,29 m2
  • Piętro 1 z 4
  • Rok budowy 2004

874 000 PLN

16714 PLN / m2

Pragnę zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem tuż pod lasem kabackim.

Kluczowe informacje:

- Adres: Warszawa, ul. Stryjeńskich 19.

- Ilość pokoi: 2.

- Powierzchnia: 52,29 mkw.

- Piętro: 1 z 4

- Rok budowy: 2004.

- Stan mieszkania: Mieszkanie do odświeżenia lub remontu.

- Podstawa prawna: Pełna własność z założoną księgą wieczystą.

- Miejsca postojowe: Brak ale pod budynkiem jest hala garażowa i pojawiają się oferty wynajmu lub nabycia miejsca parkingowego.

- Czynsz: 700 zł.

- Balkon: Tak, około 7 mkw.

Mieszkanie:

Mieszkanie ma korzystny układ i właściwe proporcje części dziennej do sypialni, co pozwala optymalnie wykorzystać każdy kupiony metr. Składa się z sypialni, dużej łazienki oraz salonu z aneksem kuchenny z wyjściem na duży balkon, który jest świetnym miejscem do odpoczynku po pracy. Spory metraż jak na mieszkanie dwupokojowe to większy komfort życia dla mieszkańców. Okna w mieszkaniu wychodzą na spokojną, wewnętrzną ulicę Jaworową, co sprawia, że w mieszkaniu jest cicho. Ekspozycja południowo wschodnia to dużo słońca przed południem oraz w trakcie dnia. W tej części miasta parkowanie nie przysparza kłopotu, natomiast rotacja w hali garażowej umożliwia odkup lub wynajem miejsca od innych właścicieli. Mieszkanie idealne dla pary lub singla.

Budynek:

Budynek wybudowany w 2004 w technologii tradycyjnej murowanej, jest więc solidny i trwały. Mieszkanie znajduje się w najbardziej kameralnej, czteropiętrowej części budynku. Budynek oraz osiedle są zadbane, a bieżące potrzeby remontowe zaspokajane na bieżąco. Osiedle zamknięte oraz strzeżone co wpływa pozytywnie na poziom bezpieczeństwa mieszkańców. Na dziedzińcu dużo miejsc do parkowania rowerów.

Lokalizacja:

Lokalizacja to duży atut tej oferty. Przede wszystkim w kilka minut można dotrzeć do pięknego lasu kabackiego, lokalnego rezerwatu przyrody. Las jest bogaty w ścieżki pieszo rowerowe i jest rajem dla osób aktywnych. Poza lasem w kilka minut pieszo można dotrzeć do stacji metra Natolin, a z niej dojazd do centrum miasta to tylko 20 minut. Mimo szybkiego dostępu do centrum, ma się wrażenia życia w miejscu spokojnym z dostępem do dużej ilości świeżego leśnego powietrza.

Dla osób często wyjeżdzających z miasta ważne będzie szybkie połączenie z lotniskiem Chopina oraz bliskość trasy S2, na którą dojazd zajmuje zaledwie 5 min. Codzienność mieszkańcom okolicy ułatwia mnogość lokalnych sklepików w pasażu handlowym przy Belgradzkiej, gdzie znajdują się piekarnie, sklepy mięsne, rybne oraz warzywniaki. Bardzo blisko jest też na aleję KEN, główną arterię usługową na Ursynowie oraz do marketu Lidl.

Zapraszam na prezentację mieszkania

Adrian Kosmaczewski

536 090 513