Sprzedane

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu

Warszawa, ul. Kłobucka 6E

Mieszkanie na sprzedaż

  • Ilość pokoi 2
  • Powierzchnia 40,95 m2
  • Piętro 3 z 4
  • Rok budowy 2021

758 000 PLN

18 510 PLN / m2

Pragnę zaprezentować Państwu wykończone, dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu.

Kluczowe informacje:

- Adres: Warszawa, ul. Kłobucka 6E.

- Ilość pokoi: 2.

- Powierzchnia: 40,95 mkw.

- Piętro: 3 z 4.

- Rok budowy: 2021.

- Stan mieszkania: Do wprowadzenia.

- Podstawa prawna: Pełna własność.

- Miejsca postojowe: Jedno miejsce parkingowe w hali garażowej. Płatne dodatkowo 50.000 zł.

- Czynsz: 720 zł.

- Balkon: Tak.

Mieszkanie:

Mieszkanie znajduje się na piętrze trzecim w czteropiętrowym budynku z windą. Takie usytuowanie mieszkania to lepsze nasłonecznienie i fajniejszy widok z okien. Okna z ekspozycją wschodnią, co pozwala cieszyć się słońcem przy porannej kawie. Mieszkanie w drugiej linii zabudowy z oknami na cichą ulicę Złoty Potok, dzięki czemu można wypocząć i bardziej efektywnie się wyspać. Dwupokojowe mieszkanie z właściwą proporcją sypialni do części dziennej i świetnie wykorzystaną przestrzenią dzięki czemu każdy zakupiony metr to dobra inwestycja. Mieszkanie składa się z sypialni, łazienki oraz salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon. Z racji, że balkon ma ekspozycję na cichą ulicę to jest to wartościowy dodatek do mieszkania. Dużym plusem mieszkania jest jego stan. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia. Nie ma więc potrzeby zajmowania się remontem i można oszczędzić sobie sporo stresu i wydatków. Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 50.000 zł.

Idealne jako pierwsze mieszkanie dla pary bądź singla.

Budynek:

Mieszkanie znajduje się w budynku Blue na nowym osiedlu Lifetown w drugiej linii zabudowy. Osiedle jest nowe i było budowane w latach 2018 2022. Czuć powiew świeżości, ale właściciele już wyremontowali swoje mieszkania i nie ma ciągłego pyłu i hałasu jak w całkowicie nowych budynkach, gdzie trwają ciągłe remonty. Osiedle składa się z 5 budynków mieszkalnych, a zabudowa jest niska, jest więc kameralnie i przytulnie. Budynki są estetyczne, klatki schodowe czyste, a przestrzenie między budynkami zazielenione. Wszystko to wpływa na satysfakcję z mieszkania w tym miejscu. Osiedle jest strzeżone i monitorowane co wpływa na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Do dyspozycji mieszkańców osiedla plac zabaw i strefa relaksu.

Lokalizacja:

Okolica jest spokojna i dobrze skomunikowana z resztą miasta. Tuż obok przystanek autobusowy, a kilometr dalej stacja PKP Okęcie. W około 9 min można dotrzeć do Galerii Mokotów, a w 15 minut do metra Wilanowska. Świetne połączenie z lotniskiem i trasą S2 dla osób, które często wyjeżdżają z miasta. Miejsce idealne dla osób pracujących na mokotowskim zagłębiu biurowym. W pobliżu osiedla liczne sklepy spożywcze, punkty gastronomiczne, piekarnie, apteka, przychodnie medyczne, przedszkola, żłobki, nowoczesna sala zabaw z warsztatami dla dzieci, salony kosmetyczne i fryzjerskie, dzięki czemu większość spraw można załatwić na miejscu. Dodatkowo okolica jest bardzo rozwojowa, wokół powstaje dużo nowej infrastruktury.

Zapraszam na prezentację mieszkania

Adrian Kosmaczewski

536 090 513